Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2021

Międzynarodowy Dzień Kombatanta. Składamy najlepsze życzenia

fot. archiwum Biura Bezpieczeństwa Narodowego

fot. archiwum Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy# Dzień Kombatanta.

Święto to powstało przede wszystkim, aby uczcić odważne zachowania i postawy żołnierzy oraz wszystkich uczestników ruchu oporu walczącego o niepodległość i niezależność naszego kraju. Niezmiernie ważna jest pamięć i ciągłe przypominanie o bohaterskich czynach tych osób. Warto też przekazywać młodszemu pokoleniu historie kombatantów i uświadomić im jak wielki wysiłek włożyli w niepodległy kraj.

W imieniu redakcji składamy wszystkim kombatantom życzenia pomyślności oraz zdrowia. Szczególnie teraz w dobie pandemii koronawirusa.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (9)

  GOŚĆ, w dniu 15-04-2021 14:15:23 napisał:

  Dość tej historii. Wystarczy już tej kombatanckiej narracji - co nie "państwo z europejskiej PO". Patrzymy tylko w elgebetowską liberalną przyszłość, w której obowiązuje hasło "róbta co chceta" bez "krępujących wolność" wartości i zasad.

  odpowiedz

  • 6 (12)

  Ormowiec , w dniu 15-04-2021 14:34:09 napisał:

  Przykro ze doczekali znów dyktatorskich czasów rodem z PRL-u

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (3)

  czytelnik, w dniu 15-04-2021 18:36:28 napisał:

  15 kwietnia 2021-dień upadku praworządności w Polsce,14 kwietnia 20121-dzień herezji głoszonej przez biskupów o szkodliwości szczepionek, które uratowały miliony ludzi na świecie, itp,itd

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Mieszkaniec, w dniu 16-04-2021 23:34:23 napisał:

  Chwała bohaterom !!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pedro, w dniu 02-05-2021 19:10:05 napisał:

  Koniec z tym

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)