Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 września 2022

Mecz z liderem grupy. Zawodnikom nie zabrakło odwagi

fot. Karolina Narloch

fot. Karolina Narloch

W piątek udaliśmy się do Łabiszyna na # mecz z liderem grupy, który w pierwszych dwóch spotkaniach miał zdobytych 20 bramek.

Od początku meczu graliśmy bardzo odważnie, wysoko pilnując i nie pozwalając na rozegranie rywalom. Otwarcie i budowanie gry było na całkiem fajnym poziomie. W ataku zdecydowanie mieliśmy najtrudniej, ponieważ drużyna Noteci broniła się prawie wszystkimi zawodnikami i dosyć skutecznie radzili sobie z naszymi napastnikami.

Graliśmy bezbłędnie i o końcowym wyniku zdecydował dosłownie pech. W 52 minucie zawodnik gospodarzy uderzył z dystansu piłkę. Nasz kapitalnie broniący Janek już ją miał w rękach jednak ta odbiła się od kępy i zmyliła Janka. Trzy minuty później Noteć wykonuje rzut rożny, Janek broni wybijając piłkę prosto w rękę naszego obrońcy i sędzia dyktuje rzut karny, który zamieniono na bramkę.

Nasi zawodnicy skutecznie realizowali postawione przed nimi zadania. Jestem dumny z ich postawy i postępów jakie robią. Popełniają błędy, podejmują złe decyzje na boisku ale widać, że wyciągają wnioski i poprawiają się z meczu na mecz. Na dzisiejszy wynik na pewno nie zasłużyli - podsumował mecz trener Daniel.
Noteć Łabiszyn - FA Mezar ➡️ 2-0

W niedzielę podejmowaliśmy już wicelidera - Piast Złotniki Kujawskie. Mecz ten wspierany liczną grupą naszych kibiców to istny rollercoaster. Mecz walki, ciągłych zwrotów akcji gdzie o wynik ani jedna ani druga drużyna nie mogła być pewna. Na bramce zadebiutował nasz obrońca Kajtek, ponieważ nasz podstawowy bramkarz Janek się pochorował (Janek zdrówka dla Ciebie).
FA Mezar - Piast Złotniki Kujawskie ➡️ 4-5

Bramki dla FA
Jędrek Mrotek (2)
Oliwier Bryk (1)
Maks Kalata (1)

Dziękujemy naszym kibicom za gorący doping i wsparcie oraz naszym rodzicom za poczęstunek jaki przygotowali.
Wspierają nas: Gmina Nakło nad Notecią, Powiat nakielski, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Łączy nas piłka, HIPPER.pl

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)