Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

26 listopada 2022

Magiczne koperty z zadaniami. Zabawy z okazji Święta Kredki

fot. powierzone

fot. powierzone

Kredki to wspaniała rzecz, pozwalająca wyrazić swoje myśli i uczucia poprzez tworzenia fantazyjnych obrazów. Z okazji #przypadającego Święta Kredki Filię Ogólną odwiedziły dzieci z przedszkola nr 3.

Żabki, Zajączki, Motylki, Pszczółki, Stokrotki i Biedronki wzięły udział w zajęciach, rozwiązując zadania, które znajdowały się w magicznych kopertach. Przedszkolaki miały za zadanie posegregować kredki według kolorów, rodzajów - ołówkowe i świecowe i rozmiarów - od najmniejszej do największej. Wszystkie zadania wykonały wyśmienicie. Każdy uczestnik spotkania otrzymał przywieszkę z rysunkiem kredki. Wysłuchały wiersza „Pięć, kolorów” z którego dowiedziały się jakiego koloru użyć do namalowania: nieba, słońca, warzyw, trawy czy nocy. Na zakończenie spotkania obowiązkowo zapoznały się z literaturą stosowną do swojego wieku.

Materiał: Stefania Bielecka / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)