Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

30 listopada 2022

List do Świętego Mikołaja. Wycieczka przedszkolaków na pocztę

fot. powierzone

fot. powierzone

W oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja, dzieci z grupy "MAKI" Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią napisały list#, który prosto do wioski Laponii zostanie dostarczony dzięki ekspresowej nakielskiej Poczcie Polskiej.

Wycieczka na Pocztę przy ulicy Mroteckiej 7A poszerzyła wiedzę dzieci na temat pracy listonosza oraz starej tradycji pisania i wysyłania życzeń świątecznych. Wspólna wyprawa wywołała radość w oczekiwaniu na przybycie Kochanego Gościa.

Zachęcamy do korespondencji ze Świętym Mikołajem:

Santa Claus Tähtikuja 1. Rovaniemi 96930. Arctic Circle Laponia, Finland.

A wszystkim Pracownikom Poczty Polskiej życzymy Wesołych Świąt!!!

Ho Ho Ho - Grupa "MAKI" wraz z Opiekunami.

Materiał: Krystyna Duda

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)