Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

Kujawsko-Pomorska Licealida w Pływaniu Drużynowym. Wysokie miejsce Staszica

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 7.12.2022r. w Rypińskim Centrum Sportu i Rekreacji odbyła sie Kujawsko Pomorska Licealida w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców. #Powiat Nakielski w tych zawodach reprezentowali uczniowie ZS im. S. Staszica z Nakła.

Miło nam poinformować, że drużyna chłopców uplasowała się na 4 miejscu a dziewczęta zakończyły rywalizację na miejscu 8. Najciekawiej przebiegała rywalizacja zespołów sztafetowych, które decydowały o końcowej klasyfikacji szkół. Naszym chłopcom do podium zabraklo zaledwie 2 sekund. W Rypinie odbyły się również starty indywidualne. W tej rywalizacji najlepiej poradzili sobie Filip Skubiszewski w stylu klasycznym i Dominik Dytman w stylu grzbietowym, którzy zdobyli brązowe medale.

Kolejne miejca na podium w finałach wojewódzkich dla naszych uczniów są efektem rozwijania sportowych pasji i pracy podczas zajęć pozalekcyjnych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i życzymy kolejnych udanych startów.

Reprezentacja Staszica wystąpiła w składzie:
Dziewczęta: Iga Nowicka, Bogna Bąk, Oliwia Bartyzel, Olga Gajewska, Wiktoria Konewka, Nadia Ignasiak, Amelia Serwus
Chłopcy: Filip Skubiszewski, Daniel Buława, Dominik Dytman, Cyprian Młynarczyk, Mikołaj Łasa, Wojciech Główczewski.

Szczegółowe wyniku na stronie
http://pmszsrypin.pl/mistrzostwa-wojewodztwa-dziewczat-i.../

Materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)