Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 stycznia 2022

Kubuś Puchatek w przedszkolu. Dzieci wysłuchały opowieści o misiu

fot. pow.

fot. pow.

W związku z przypadającym 18 stycznia Międzynarodowym# Dniem Kubusia Puchatka bibliotekarka z Biblioteki Dziecięcej udała się z bajką do Przedszkola nr 2 w Nakle nad Notecią.

Trzy grupy przedszkolaków wysłuchały opowieści o misiu, który bardzo lubi małe co nieco. Bajeczki pod tytułem "Magiczne słowa" i "Możesz na mnie liczyć" przypomniały dzieciom słowa: "Proszę", "Dziękuję", "Przepraszam" oraz to, że ważne jest dotrzymywanie złożonych obietnic. Po wysłuchaniu opowiadań przyszedł czas na zagadki o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły i w nagrodę otrzymały kolorowanki tematyczne.

Materiał: Anna Splitt

Autor tekstu nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)