Dziś mamy 1 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

22 marca 2023

Krzywousty zaprasza na Drzwi Otwarte. Ósmoklasiści odwiedzą szkołę

fot. powierzone

fot. powierzone

22 marca 2023 r. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego przedstawiło swoją ofertę #edukacyjną na Targach Edukacyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nakle nad Notecią.

Wydarzenie kształtuje przyszłość młodych nakielan, którzy już wkrótce staną przed jedną z najważniejszych decyzji swojego życia - wyborem dalszej drogi kształcenia. Wśród wielości ofert nakielski ogólniak proponuje naukę w klasach o profilu: matematyczno- informatycznym, biologiczno-chemicznym, angielsko-geograficznym i humanistycznym.

Kto ma odwagę być mądrym, zdobywa szansę na edukację w „Krzywoustym”, który już dziś zaprasza na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się w murach szkoły 25 marca o godz. 9.30.

Materiał: Aleksandra Białka / I LO Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)