Dziś mamy 20 maja 2022, piątek, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2022

Konkurs fotograficzny. Mieszkaniec powiatu nakielskiego nagrodzony

fot. WSSE w Bydgoszczy

fot. WSSE w Bydgoszczy

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w# Bydgoszczy wraz z Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej, Oddziałem Terenowym w Bydgoszczy była organizatorem XIII edycji wojewódzkiego konkursu fotograficznego "Jesień w lesie grzyby niesie" podjętego w ramach prowadzonej już od 1972 roku jesiennej akcji dotyczącej grzyboznawstwa i profilaktyki zatruć grzybami.

Celem akcji jest popularyzacja idei grzybobrania bez pomyłek, upowszechnianie i wzbogacanie wiedzy o grzybach jadalnych i trujących, a także podkreślenie ważnej roli lasów i grzybów w przyrodzie.

Konkurs miał na celu ukazanie uroku lasu i jego zasobów poprzez fotografię grzybów występujących w ich naturalnym środowisku. Ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiologiczną, nagrody zostały wręczone laureatom przez przedstawicieli Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych w ich rodzimych powiatach:

I miejsce - Mateusz Tauer z powiatu nakielskiego, opiekun Tomasz Leśniewski 
II miejsce - Oliwia Maciakiewicz z powiatu lipnowskiego, opiekun Piotr Drzewiecki 
III miejsce - Julia Filipska z powiatu włocławskiego, opiekun Renata Orlikowska

Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

Materiał: WSSE w Bydgoszczy 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  karaś, w dniu 24-01-2022 14:37:50 napisał:

  bardzo brzydkie zdjecia, jak to z nakla ;)))

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Rybcia, w dniu 24-01-2022 14:56:45 napisał:

  bo dałeś swojego selfiaczka, więc nie dziwie się

  odpowiedz

  • 0 (0)

  karaś, w dniu 25-01-2022 10:20:00 napisał:

  gdzie tu widzisz kurwo jebana mojego selfiaczka?? jebnieta baba

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Roman_Nakło, w dniu 25-01-2022 10:22:20 napisał:

  Dobrze karaś, widać, że baba ma styki popalone, zamiast do garów to do Internetów poszła.. do czego ten świat dąży

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Sołtys, w dniu 25-01-2022 12:01:44 napisał:

  Ten portal spadł na dno, a tu karaś puka od spodu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa magazynów
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)