Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

18 sierpnia 2022

Koncert Nakielskiej Orkiestry Dętej. Mieszkańcy bawili się znakomicie

fot. DPS Nakło

fot. DPS Nakło

16 sierpnia 2022 r. w Domu Pomocy Społecznej w Nakle odbył się# koncert Nakielskiej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej pod batutą Krzysztofa Marlewskiego.

Orkiestra zagrała marsze (jeden nawiazał do minionego święta 15 sierpnia) jak również muzykę rozrywkową. Deszczowa i burzowa pogoda nie przeszkodziła mieszkańcom w dobrej zabawie wywołując uśmiech na ich twarzach.

Dziękujemy serdecznie Orkiestra Dęta OSP Nakło nad Notecią za cudowny koncert.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)