Dziś mamy 26 września 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

31 maja 2023

Koncert "Dla mamy". Łzy wzruszenia i gromkie brawa

fot. powierzone

fot. powierzone

28 maja 2023 roku w kościele p/w Matki Boskiej Bolesnej w Paterku uczniowie klas drugich #Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paterku zaprezentowali krótki koncert "Dla mamy" przygotowany pod kierunkiem pań A. Lemantowicz i A. Karolczak.

Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki poświęcone matczynej miłości, jej trosce o dzieci i jej wielkiemu sercu. Były łzy wzruszenia i gromkie brawa. Swoje zdolności wokalne w piosence ,,Uśmiechnij się mamo “ i „Nie ma jak u mamy” zaprezentowali Nikodem Jasiński i Andrzej Lemantowicz.

Na koniec Jagoda Kujawa oraz zespół uczniów klas 2a i 2b zaprosili do wysłuchania piosenek nagrodzonych w powiatowym konkursie ,,O Krajeńską Gąskę”.

Wszystkim mamom dzieci i uczniowie SU wręczyli kolorowe kwiaty w doniczkach. Natomiast młodym artystom za piękny występ i artystyczne doznania słodkim upominkiem podziękował ksiądz proboszcz Mariusz Zbieranek.

Materiał: Anna Karolczak / Anna Lemantowicz

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Konkurs na najlepszą pracę magisterską. Zgłoszenia do 15 października

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 35. edycji konkursu# Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu polskiej polityki zagranicznej. Prace należy przesyłać do MSZ do 15 października. Na zwycięzcę – zdobywcę nagrody I stopnia czeka nagroda w wysokości ok. 13 tys. złotych i staż w centrali MSZ lub w placówce zagranicznej.

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)