Dziś mamy 4 października 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

12 sierpnia 2022

Kolizja volvo z oplem. Policja szuka świadków

Policjanci z nakielskiego zespołu ds. wykroczeń poszukują świadków # kolizji, do jakiej doszło na trasie Szubin-Nakło. W zdarzeniu udział brało volvo i opel.


Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych: volvo i opla, doszło w dniu 13 lipca br. na trasie Szubin – Nakło w rejonie miejscowości Wieszki.

Wstępnie wiadomo, że kierujący volvo jadąc w stronę Nakła wyprzedzał kolumnę pojazdów. W tym samym czasie kierowca jednego z wyprzedzanych aut – opla, również rozpoczął wyprzedzanie, jednak nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru i uderzył w volvo.

Po krótkiej chwili kierujący oplem odjechał w stronę Nakła.

Osoby, które widziały zdarzenie i są w stanie pomóc funkcjonariuszom w wyjaśnieniu jego przebiegu proszone są o kontakt z prowadząca czynności mł. asp. Ewą Komasińską z zespołu ds. wykroczeń. Kontaktować można się też pod numerem telefonu 47 75 29 275.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.


Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)