Dziś mamy 20 maja 2022, piątek, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2022

Kolejne nowe zakażenia w powiecie. Najnowsze dane z resortu zdrowia

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

18 stycznia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 19 652 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarło 377 osób zakażonych koronawirusem. Z czego 268 osób miało choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 776

Przypadki śmiertelne: 17

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 5 031 testów. W naszym województwie 11 781 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie zmarła żadna osoba. Wykonano 191 testów, a 365 osób objętych jest kwarantanną.

Oceń artykuł: 1 19

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (52)

  Zc, w dniu 18-01-2022 11:56:51 napisał:

  Te szczepienia to nic nie dają ile osób potrójnie zaszczepionych jest chorych

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (33)

  M, w dniu 18-01-2022 13:30:14 napisał:

  Nie daje nic , to pisanie o nieskutecznosci szczepień. Ludzie wiedzą lepiej.Kolejny głupek/ia.

  odpowiedz

  • 17 (19)

  Bez maseczki, w dniu 18-01-2022 14:41:33 napisał:

  Dzisiejsza wypowiedź- " Andrusiewicz: Niektórzy lekarze POZ unikali chorych z COVID-19 - W ostatnim czasie, jeżeli stwierdziliśmy, że pacjent przed okresem szpitalnym powinien być zaopiekowany przez lekarza POZ, niektórzy lekarze POZ odpowiedzieli, że oni chorych pacjentów przyjmować nie chcą - wskazał rzecznik resortu zdrowia...... " Jeżeli lekarze POZ nie chcą leczyć pacjentów - to NFZ nie powinien płacić !!!!!!!!!!!!!! Proste jak drut. Do szczepień rząd zmusza ludzi, a lekarzy do leczenia zmusić nie potrafi- ?

  odpowiedz

  • -20 (24)

  martynka, w dniu 18-01-2022 15:49:14 napisał:

  a dlaczego salone kosmetycnze i fryzjerskie oraz inne rzeczy nadal otwarte

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 6 (18)

  Grondziel, w dniu 18-01-2022 20:53:56 napisał:

  Jaki Covid śmiertelny ? Ludzie umierają z powodu braku opieki lekarskiej a nie z przeżiębienia Covidowego !!! Przychodnia Kcyńska to poraszka co to za lekarze ? Wogóle Kcynia to piękne miasto ale ci co nią rządzą to brak słów ani lekarza ani szkoły porządnej ani pracy nic tu nie ma !!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 9 (17)

  Obserwator , w dniu 18-01-2022 22:03:26 napisał:

  Tylu zaszczepionych i takie złe statystki? Jak to możliwe? Chyba, że ktoś nas zdrowo w h..a robi:-)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramki ślubne
39,90PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)