Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

25 września 2022

Kolejna liga za nim. Z meczu na meczu zawodnicy grają coraz lepiej

fot. pow.

fot. pow.

Wczoraj, 24 września 2022 r. młodzicy z Football Academy Nakło# udali się do Łabiszyna na mecz z liderem grupy, który w pierwszych dwóch spotkaniach miał zdobytych 20 bramek.

Od początku meczu graliśmy bardzo odważnie, wysoko pilnując i nie pozwalając na rozegranie rywalom. Otwarcie i budowanie gry było na całkiem fajnym poziomie. W ataku zdecydowanie mieliśmy najtrudniej, ponieważ drużyna Noteci broniła się prawie wszystkimi zawodnikami i dosyć skutecznie radzili sobie z naszymi napastnikami.
Graliśmy bezbłędnie i o końcowym wyniku zdecydował dosłownie pech. W 52 minucie zawodnik gospodarzy uderzył z dystansu piłkę. Nasz kapitalnie broniacy Janek już ją miał w rękach jednak ta odbiła się od kępy i zmyliła Janka. Trzy minuty pozniej Noteć wykonuje rzut rożny, Janek broni wybijając piłkę prosto w rękę naszego obrońcy i sędzia dyktuje rzut karny, który zamioniono na bramkę.

Nasi zawodnicy skutecznie realizowali postawione przed nimi zadania. Jestem dumny z ich postawy i postępów jakie robią. Popełniają błędy, podejmuja złe decyzje na boisku ale widać, że wyciagają wnioski i poprawiają się z meczu na mecz. Na dzisiejszy wynik na pewno nie zasłużyli - podsumował mecz trener Daniel.

Noteć Łabiszyn - FA Mezar 2-0

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)