Dziś mamy 20 maja 2022, piątek, imieniny obchodzą:

21 stycznia 2022

Karetka wjechała do rowu. Przewoziła pacjenta

fot. OSP Wojnowo

fot. OSP Wojnowo

Warunki na drogach cały czas są trudne, a kierowcy powinni pamiętać, aby# zachować ostrożność. Warto też wyjechać z domu trochę wcześniej niż zawsze. Przekonała się o tym wczoraj załoga karetki pogotowia ratunkowego.

W czwartek, 20 stycznia przed godziną 14.30 zastęp strażaków ochotników z Wojnowa i Sicienka został zadysponowany na trasę Wojnowo - Osówiec do zdarzenia drogowego z udziałem karetki pogotowia ratunkowego, która przewoziła tzw. pacjenta covidowego. Pojazd zjechał z drogi do rowu. - Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i nasze działania ograniczały się tylko do zabezpieczenia miejsca zdarzenia - relacjonują strażacy, którzy brali udział w akcji. 

Źródło: OSP Wojnowo 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (7)

  damian, w dniu 21-01-2022 09:28:29 napisał:

  te drogi to skandal zaczac pozywac firmy odpowiedzialne za utrzymanie drog to moze sie naucza

  odpowiedz

  • 6 (16)

  ciekawy, w dniu 21-01-2022 11:16:37 napisał:

  A covid w jakim kierunku się udał?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (12)

  Mecenas, w dniu 21-01-2022 13:41:00 napisał:

  Pewnie ten mityczny covid rzucił się na kierowcę z niesamowitą agresją

  odpowiedz

  • 10 (10)

  Hehe, w dniu 21-01-2022 19:43:09 napisał:

  Pouczenie czy mandacik? Czyżby niedostosowanie prędkości do warunków na drodze?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Miłosz , w dniu 22-01-2022 17:43:23 napisał:

  Hahaha takie są skutki zaszczepionych kierowców

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Konstrukcje stalowe
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)