Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

13 stycznia 2022

Gminne mistrzostwa w piłce ręcznej. Rywalizacja była zacięta

fot. Maciej Łuczak

fot. Maciej Łuczak

Dnia 12.01.2022 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w# Nakle odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły 4 drużyny.

Wynik spotkania Igrzyska Dzieci

ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 7 : 3

Wynik spotkania Igrzyska Młodzieży Szkolnej

ZS-P w Ślesinie - ZS-P nr 3 w Nakle 8 : 6

Dziewczęta z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie w kategorii IMS oraz dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle reprezentować będą naszą Gminę na zawodach powiatowych.

Zwycięski zespół ze Ślesina wystąpił w składzie: Wiktoria Jankowska, Eliza Jarząbek, Lena Jassel, Dominika Kosek, Julia Kółeczko, Anna Malik, Michalina Okoniewska, Agata Sobiech, Julia Zegadło.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Aldona Bon.

Dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle wystąpiły w składzie:

Maja Dubkowska, Eliza Kakuszke, Olga Mańkowska, Weronika Mycek, Lila Nowak, Karolina Szcześniak, Alicja Urbańska, Julia Zmudzińska, Zofia Zwolińska.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Bogusława Kopras.

Organizatorem zawodów był Nakielski Sport Spółka z o.o.

Materiał: Marcin Jankowski i Jan Grabarski - Nakielski Sport

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)