Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2022

Wystawa otwarta. Zaprezentowano prace siedmiu artystów

fot. MZK

fot. MZK

19 czerwca br. w Muzeum otwarto wystawę fotografii „Dyplomy”. Na ekspozycji zaprezentowano # zdjęcia siedmiu artystów fotografów - absolwentów Bydgoskiej Akademii Fotografii.

Autorami prac są Aleksandra Dopierała-Laskowska, Martyna Górska, Agnieszka Jabłońska-Wojnerowicz, Marcin Jazienicki Mariusz Kosowski, Grzegorz Ryckowski i Anna Zborowska.

Bydgoska Akademia Fotografii to roczny kurs przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę z tej dziedziny sztuki, jego celem jest doskonalenie umiejętności praktycznych, zajmują się m.in.: fotografią portretową, pracą w plenerze, dokumentem, cyfrową edycją zdjęć, zgłębiają także tajniki fotografii analogowej i podstawy ciemni fotograficznej.

Wystawa będzie czynna do 31 lipca br.

materiał: Tomasz Pasieka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułów. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)