Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

Noc świętojańska. Mieszkańcy tradycyjnie i miło spędzili wieczór

fot. pow.

fot. pow.

Jak co roku tradycyjnie w Noc Świętojańską dzieci wraz z dorosłymi wiją #wianki i wrzucają je do falującej wody (zbiornik wodny w Karnowie). Jest to jedno z najbardziej barwnych spotkań dla dzieci i mieszkańców.

Poza wiankami, które popłynęły naszych milusińskich zabawiał animator 'Łukasz" chłodząc ich śniegiem i bawiąc sztuczkami. Po zabawie przystąpiono do poczęstunku, a były gofry, hamburgery, kiełbaski słodycze z "kartonu" od p sołtys i wiele innych pyszności. Wszyscy uczestnicy z uśmiechem i radością spędzili ten tradycyjny wieczór.

Spotkanie sponsorowały: sołtys i K.G.W. Panie, które poszły szukać kwiat Paproci nie wróciły do tej pory.

Materiał: Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

 

 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)