Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

01 lipca 2022

Naleśnikowy festyn na rynku. Na dzieci czekały jeszcze inne atrakcje

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 29 czerwca na nakielskim rynku odbył się festyn# naleśnikowy zorganizowany przez Fundację Teraz Wy w ramach projektu Małe Miasto Nakło nad Notecią. Współorganizatorem projektu jest Fundacja BGK.

Po zajęciach w szkole, podczas których dzieci uczą się 18 zawodów, wszyscy uczestnicy udali się na rynek. Koło Gospodyń Wiejskich Wieszki przygotowało dla mieszkańców pyszne naleśniki własnej produkcji. Najlepszą recenzją smaku naleśników był fakt, że naleśniki skończyły się już po 15 minutach festynu.

Świetną oprawę muzyczną zapewniał DJ Karuzel, a dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia z maskotką Scooby-Doo z lodziarni Dolce Vito. Mieszkańcy Nakła nad Notecią otrzymali od Fundacji Teraz Wy kalendarze dla dzieci, książki z zakresu edukacji finansowej oraz paczki, a lodziarnia Dolce Vito rozdawała dzieciom różne gadżety oraz bony na lody.

Materiał: Karol Woźniak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)