Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Gala „Walecznych Serc” w Paterku. Każdy z nas może pomóc malutkiej Zosi

fot. powierzone

fot. powierzone

Już w najbliższy piątek, tj. 9 grudnia w Paterku odbędzie się gala kickboxingu pn. Waleczne Serca, której celem jest #wsparcie malutkiej Zofii Szcześniewskiej, która choruje na SMA. Na przybyłych czeka wiele atrakcji!

Sport sam w sobie jest okazją do wspólnej rywalizacji, integracji i tworzenia pozytywnych emocji. Jest jednak również miejscem, które pozwala na wspieranie szeregu inicjatyw, które wydawać by się mogło, że są trudne w realizacji, ale przy odpowiedniej liczbie osób i ich zaangażowaniu można dołożyć bardzo znaczącą „cegiełkę”. Z tego założenia wyszedł właśnie Krzysztof Kasperek z klubu kickboxingowego z Paterka, który połączył rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim jest zbiórka pieniędzy na operację dla malutkiej, zaledwie 20 – miesięcznej Zofii Szcześniewskiej, która toczy nierówną walkę z rdzeniowym zanikiem mięśni. Gala pn. Waleczne Serca odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 9 grudnia o godz. 16.00 w hali widowiskowo - sportowej w Paterku. Podczas tego wydarzenia odbędzie się szereg walk pokazowych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem Kasperka, a także tych z zaprzyjaźnionego klubu K1 Więcbork. Sportowa rywalizacja uświetni jednak tylko główny cel, jakim jest zbiórka pieniędzy dla małej Zosii. Jak będzie można pomóc?

Podczas imprezy będzie można natknąć się na wolontariuszy z puszkami. Dodatkowo odbędzie się loteria, czyli zakup paczki niespodzianki. Głównym punktem będzie jednak licytacja fantów, pozyskanych od ludzi i firm dobrej woli. Wstęp na galę jest bezpłatny.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)