Dziś mamy 3 października 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 lipca 2022

Football Academy na obozie sportowym w Redzie. Piłkarze szlifowali formę

fot. Łukasz Kwiatkowski

fot. Łukasz Kwiatkowski

Młodzi piłkarze Football Academy przebywali na 7-dniowym obozie# sportowym w Redzie. Każdego dnia szlifowaliśmy formę podczas treningów, które odbywały się na stadionie AP Jedynka Reda.

Dla naszych obozowiczów oprócz podnoszenia swoich umiejętności przygotowaliśmy moc atrakcji.

Odwiedziliśmy Papugarnię, Gadoland, zwiedzaliśmy Gdynię, Władysławowo gdzie również przy okazji skorzystaliśmy z kąpieli w morzu, bawiliśmy się w Aquaparku odbyliśmy empiryczna lekcja przyrody pośród żywych gadów i płazów, bawiliśmy się na gokartach a także świetnie integrowaliśmy się podczas przeróżnych gier planszowych i towarzyskich. Podczas obozu mieliśmy również zajęcia z psychologiem sportowym z Psychosportica a nasi bramkarze mieli również treningi specjalistyczne z trenerem bramkarzy. Nie mogło też obyć się bez chrztu obozowego.

Ostatniego dnia obozu tuż przed przyjazdem rodziców miało miejsce oficjalne zakończenie obozu piłkarskiego w Redzie. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe Licencje Obozowych Wyjadaczy a na niektórych obozowiczów czekały również wyróżnienia indywidualne:
Wzór Obozowicza (Turbo piłkarz): Kuba Zasada
Tymek Nowak
Rafael Bunke Manteufel

Obozowi Bramkarze:
Darek Andraszewicz
Janek Narloch
Dawid Bochiński

Tytuł Obozowych Czyściochów (pokój nr 206):
Tomek Klimek
Adam Śmigielski
Krzysiek Śmigielski

Najgrzeczniejsi Obozowicze:
Oliwier Bryk
Janek Narloch
Mariusz Młodzik
Maciek Narloch

Najmłodszy Obozowicz:
Tymek Lewicki

Janusz Obozowy:
Dawid Stypiński

Obozowa Mariolka:
Filip Derucki

Tekściarz Obozowy:
Stasiek Kowalski

Obozowi terroryści (pokój nr 102):
Olek Syska
Szymon Czapski
Adam Czapski
Darek Andraszewicz

Z tego miejsca w imieniu trenerów pragniemy serdecznie podziękować Chłopcom za udział w obozie!! To była dla nas czysta przyjemność.

Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Mamy nadzieję, że chłopaki będą wspominać długo tą przygodę (dla większości był to pierwszy obóz z dala od domu).
No to z kim widzimy się na następnym obozie? Góry? Mazury? Morze?

Materiał: Daniel Kloska

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)