Dziś mamy 21 października 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

13 września 2021

Festyn w Ślesinie. Policyjne stanowisko było dużą atrakcją

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W minioną sobotę w Ślesinie zorganizowano festyn, do udziału w# którym zaproszeni zostali nakielscy mundurowi. Policyjne stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W sobotę (11.09.21) nakielscy policjanci wzięli udział w festynie organizowanym przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich na boisku przy strażnicy.

Mundurowi przygotowali bogatą ofertę, z której korzystali zarówno dorośli, jak i dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszyło się znakowanie rowerów, a dzieci chętnie kolorowały i grały w profilaktyczne warcaby, za co każdy otrzymał upominek.

Uczestnicy festynu mieli też możliwość spróbować swoich sił pokonując tor przeszkód z założonymi alkogoglami.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)