Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 maja 2022

Dzień Sportu w „Wesołej Piątce”. Do zabawy zaproszono rodziców

fot. pow.

fot. pow.

O tym, jak ważny jest ruch w życiu małego dziecka nie trzeba# nikogo przekonywać. Uprawianie sportu, uczy wytrwałości w dążeniu do celu, pokonywanie własnej słabości oraz wiary w siebie. To także świetna lekcja zdrowej rywalizacji, a także współpracy w zespole.

Mając na uwadze walory aktywnego spędzania czasu wolnego w czwartek, 12 maja w „Wesołej Piątce” zorganizowano „Rodzinny Dzień Sporu” pod hasłem: „Razem bawić się najlepiej”.

Od samego rana dzieci z grupy „Jeżyki” z niecierpliwością czekały na zapowiedziane zawody sportowe. Pełne entuzjazmu, punktualnie o godzinie 16.30, zebrały się wraz z rodzicami w ogrodzie przedszkolnym, gdzie czekały przygotowane przeróżne zadania sportowe. Rodzice i ich pociechy, aktywnie i z dużym zapałem uczestniczyli w przygotowanych zabawach sportowych. Panie wychowawczynie przygotowały różnorodne konkurencje: pokonanie toru przeszkód, rzut woreczkiem do celu, slalom z ziemniakiem. Nie zabrakło zabaw ruchowych, a także 4-latki zaprezentowały rodzicom taniec. Ostatnim zadaniem była praca plastyczna, która polegała na ozdobieniu pucharu z dostępnych materiałów. Kreatywność, pomysłowość jak również zdolności plastyczne dzieci oraz rodziców wywołały zachwyt wśród nauczycielek. Na koniec przedszkolaków oraz rodziców czekał słodki poczęstunek. Każdy uczestnik otrzymał medal.

Wszystkim należą się słowa uznania, za chęć udziału w zawodach oraz taki wybór spędzania swojego wolnego czasu.

Szczególne gratulacje dla Rodziców, którzy podeszli do tych zawodów z dystansem, uśmiechem i przymrużeniem oka.

Brawa dla wszystkich!

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka w Nakle 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
ZIEMNIAKI MŁODE
1,49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)