Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

01 października 2022

Dzień Otwarty Inżynierów Budownictwa. To już druga odsłona tego wydarzenia

fot. MM

fot. MM

1 października w Nakielskim Ośrodku Kultury rozpoczął się Dzień# Otwarty Inżynierów Budownictwa. To idealna okazja do zasięgnięcia fachowej porady oraz opinii specjalistów w zakresie budownictwa.

Zgromadzonych w sali powitał zastępca Rady Okręgowej Izy Inżynierów Budownictwa dr hab. inż. Adam Podhorecki. Tego dnia w ośrodku kultury stawili się zarówno przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów budownictwa, jak i gminy Nakło oraz powiatu nakielskiego. Służą oni radą prywatnym inwestorom w zakresie remontu i eksploatacji obiektów budowlanych i chętnie odpowiadają na zadawane pytania.

II Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa rozpoczął się w Nakle o godz. 10:00 i potrwa do godz. 13:00. Podobne spotkania odbędą się jeszcze 8 października w Grudziądzu oraz Brodnicy.

Oceń artykuł: 4 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Hh, w dniu 03-10-2022 18:29:01 napisał:

    Ale tłumy….

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)