Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

27 stycznia 2023

Dwa dyżury telefoniczne ZUS. Nie tylko dla seniorów

fot. powierzone

fot. powierzone

ZUS zaprasza na eksperckie dyżury telefoniczne. Wśród tematów przeliczanie emerytur i rent oraz ulgi w opłacaniu składek.

Pierwszy dyżur odbędzie się 30 stycznia. W godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 386 68 52 będzie można uzyskać informacje dotyczące wielu zagadnień z zakresu świadczeń emerytalno-rentowych. Eksperci odpowiedzą m.in. na pytania, kto i kiedy może skorzystać na przeliczeniu emerytury lub renty. Z kolei o ulgę na start, preferencyjne składki, działalność nieewidencjonowaną czy mały ZUS plus będzie można zapytać 31 stycznia. Ekspert dyżurować będzie w godz. 9-11.00 pod nr tel. 56 610 95 45-informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Materiał: Krystyna Michałek / regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 27-01-2023 14:48:26 napisał:

  O której otwarte biura,?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Ja , w dniu 28-01-2023 14:29:48 napisał:

  Doczekam się aż napiszesz godz otwarcia ruchy

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Al, w dniu 28-01-2023 14:51:36 napisał:

  Czy mogę przeliczyć na nowo emeryturę.? Chodzi o tBlice długości życia. Jestem poszkodowana.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)