Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2022

Dni Pola trwają. Nagrodzono młodych hodowców

fot. MM/PN

fot. MM/PN

Dnia Pola w Minikowie trwają. W niedzielę, 3 lipca na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka # Doradztwa Rolniczego w Minikowie nie brakuje kolejnych ciekawych wydarzeń.

W czasie drugiego dnia w ramach Kujawsko-Pomorskich Dni Pola, odbył się konkurs młodego hodowcy. Wręczono nagrody wyróżnionym hodowcom, odbył się także pokaz nagrodzonych zwierząt. Wyniki konkursu opublikujemy niebawem. Poza tym, chętni mogli wziąć udział w całodziennym wydarzeniu jakim są Dni Pola w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie. Podczas imprezy można zobaczyć kolekcję nowych, a także najlepiej przystosowanych do uprawy w rejonie, odmian zbóż jarych i ozimych oraz roślin bobowatych w tym soi.

Była także okazja obejrzenia doświadczeń porejestrowych z najważniejszymi gatunkami roślin rolniczych tj.: zboża ozime i jare, rzepak ozimy i jary, rośliny bobowate.

Z kolei w samym Minikowie zwiedzający mogli podobnie jak pierwszego dnia Targów zwiedzić stoiska ponad 250 wystawców. Dwudniowa impreza jak zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzięły w niej udział tłumy. 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)