Dziś mamy 26 stycznia 2022, środa, imieniny obchodzą:

16 listopada 2021

Część ulicy naprawiona, a druga już nie. Mieszkańcy proszą o reakcję

Skontaktował się z nami Internauta. Zwrócił uwagę na# problem przy ulicy Piaskowej w Nakle. O co konkretnie chodzi? Treść otrzymanej wiadomości można przeczytać poniżej.

Chciałbym zwrócić uwagę na fatalny stan drogi na ulicy Piaskowej. Budowa kanalizacji zakończona a ulica tonie w dziurach, a przynajmniej jej część. Otóż dziury na drodze zostały załatane tylko mniej więcej do połowy jej długości. Reszta drogi to koleiny i dziury razem wzięte. Czy ktoś, kto zleca naprawę jej nawierzchni nie może tego wykonać w całości tylko wykonuje połowę ulicy i zostawia resztę w tak opłakanym stanie? Rodzi to problem przejazdu do kolejnych posesji szczególnie teraz, gdyż ulica w tym miejscu zamienia się błoto. Proszę o naprawę dalszej części ulicy.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Rowerzystka, w dniu 16-11-2021 18:23:54 napisał:

  Piaskowa piaskową,a Bielawy to istne pole manewru dziura na dziurze. Może włodarze pomyślą w końcu o nowym asfalcie a nie ciągłym bezefektywnym łataniu dziur.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  PiS , w dniu 16-11-2021 19:15:08 napisał:

  To program napierała+. Nie musicie dziękować

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 4 (6)

  Anna, w dniu 16-11-2021 19:54:15 napisał:

  Jest za to ulica Puchacza za prawie 4 miliony, i droga kończącą się w polu.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Lolek, w dniu 16-11-2021 21:41:14 napisał:

  Napierała jest zajęty zmiana znaków w połowie miasta

  odpowiedz

  • -1 (3)

  wyborca, w dniu 16-11-2021 23:21:05 napisał:

  Ja też prosiłem o reakcję w sprawie zmiany ruchu w środku miasta. Czy coś to zmieniło? Jeśli ktoś chce startować na radnego/burmistrza to jest to dobra szansa, żeby aktualnie wygrać sobie wyborów, a nie żebrać o głosy pod urną. Żałosne.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Krzyś , w dniu 17-11-2021 14:02:46 napisał:

  Autor/ka artykułu ma rację. Najważniejsze,by płacić podatki w terminie,siedzieć cicho i nie odzywać się. Do Wyborów może zapomną... Nawet ulicę potrafili podzielić na część lepszą i gorszą. Czy burmistrz może wyjść na "swoje" ulicę i zobaczyć, jak odpowiedzialne za ten stan rzeczy wywiązują się w tej sprawie? #Napierała+ #PopieraćNiePrzeszkadzać

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Ania, w dniu 17-11-2021 14:12:07 napisał:

  Burmistrz woli spotykać się z Ozdobą i Schreiberem. Radny,który raz w miesiącu przechodzi całą ulicę Piaskową ma zamknięte oczy,albo maseczkę na oczach. To się nazywa oderwanie od rzeczywistości. Wstyd!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Karkówka wieprzowa
12,49PLN
Kapusta biała
1,55PLN
Budowa hal
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)