Dziś mamy 24 października 2020, sobota, imieniny obchodzą:

20 stycznia 2020

Czas wzruszeń i podsumowań. Zostało 100 dni do matury!

fot. Studio Dombek

fot. Studio Dombek

W piątek 17 stycznia tegoroczni maturzyści nakielskiego Zespołu Szkół im. S. Staszica bawili się w # pałacu w Rzęszkowie.

Studniówka to najważniejszy bal w życiu młodego człowieka. To czas wzruszeń i podsumowań. To właśnie w tym momencie trudno nie zdać sobie sprawy z tego, że za chwilę jeden z najważniejszych egzaminów w życiu, że trzeba będzie rozstać się z przyjaciółmi, dokonać ważnych wyborów i rozpocząć dorosłe życie.

W rozpoczynającej bal części oficjalnej maturzyści dziękowali dyrekcji szkoły za zapewnienie bardzo dobrych warunków do nauki, za to, że w szkole panuje atmosfera wspólnoty, za otwartość na uczniowskie inicjatywy a wreszcie – za częste pochwały, słowa wsparcia. Zwracając się do wychowawców i wszystkich pozostałych nauczycieli, dziękowali za to, że to właśnie oni pomagają młodym ludziom rozwinąć skrzydła, że stawiają wymagania, mobilizują do pracy.

Słowa wdzięczności padły oczywiście również pod adresem rodziców, na pomoc i wsparcie których zawsze można liczyć. Młodzież podziękowała rodzicom także za zorganizowanie wspaniałego balu studniówkowego.

Ciepłe słowa do uczniów skierował pan dyrektor Dariusz Jan Betscher oraz przedstawiciel rodziców – pan Andrzej Janeczko.

Potem przyszedł czas na poloneza, do odtańczenia którego młodzież przygotowywała się od kilku tygodni. Dobra zabawa, cudowny nastrój i perfekcyjna organizacja pozostawią wspaniałe wspomnienia na wiele lat.

materiał: Justyna Jamnik- Bojewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 42 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)