Dziś mamy 21 września 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2022

Czas na podsumowanie. Która klasa okazała się najlepsza?

fot. powierzone

fot. powierzone

To już wakacje zakończył się rok szkolny 2021/2022 i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne.

To już wakacje zakończył się rok szkolny 2021/2022 i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne. Dzieci z radością odebrały swoje świadectwa i korzystają teraz z zasłużonego odpoczynku. Przypomnijmy, że ten rok nie należał do najłatwiejszych. Dzieci oraz pracownicy oświaty musieli mierzyć się z niepewnością, dotyczącą formy nauki, przez jakiś czas obowiązywało zdalne nauczanie. Kolejnym wyzwaniem, z którym w tym roku zetknął się system szkolnictwa, było zapewnienie uczniom z Ukrainy odpowiedniej edukacji. Wszyscy mamy nadzieję, że trudny czas pandemii już za nami.

Nasza szkoła jak co roku prowadziła coroczny konkurs „Super klasa”. Przedstawiamy galerię zdjęć oraz podsumowujemy miniony rok w edukacji.

W tym roku szkolnym tytuł „Super klasa” otrzymały następujące klasy:
I miejsce klasa VII b – wychowawca Hanna Pietrasz – Kowalska
II miejsce klasa VII a – wychowawca Żanetta Lustig – Gołębiewska
III miejsce klasa V a – wychowawca Iwona Sobczak

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkich klas i mówimy do zobaczenia po wakacjach. Nie zapominajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas letnich zabaw.

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Powstanie Styczniowe 1863-1864". Nabór wniosków do programu

Biuro „Niepodległa” otwiera nabór wniosków do Programu# Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. W latach 2023 i 2024 obchodzimy 160. rocznice kolejnych bitew i potyczek, które złożyły się na Powstanie Styczniowe – największy zryw narodowowyzwoleńczy skierowany przeciwko rosyjskiemu zaborcy. Wnioski można składać do 2 października 2023 do godziny 15:59.

(czytaj więcej)
0

Doświadczalane oznakowanie poziome. Jaka jest opinia kierowców?

Z danych opublikowanych przez Komendę Główną Policji wynika#, że w 2022 r. nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną 530 wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących, w których śmierć poniosły 52 osoby, a 648 zostało rannych. Chcąc poprawić czytelność węzłów drogowych a więc i bezpieczeństwo kierowców, zastosowaliśmy doświadczalnie, na wybranych odcinkach dróg krajowych, oznakowanie poziome informujące o numerze drogi do której prowadzi dany pas ruchu, ale również o miejscowości kierunkowej (na obwodnicach dużych aglomeracji miejskich). Aby poznać opinię kierowców na temat przedstawionych rozwiązań przygotowaliśmy krótką ankietę. Zapraszamy do jej wypełnienia.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)
0

500 kilometrowe szkolenie w Bieszczadach. Lekka piechota w działaniu

Przeszli już ponad 300 kilometrów najdłuższym szlakiem #górskim w Polsce. Przed nimi jeszcze blisko 200. Żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pieszą wędrówką chcą celebrować 5 lecie istnienia swojej jednostki.

(czytaj więcej)