Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

14 września 2023

Czarni przedłużyli passę zwycięstw. Łatwo nie było

fot. BG

fot. BG

Czarni Nakło po raz kolejny przekonali się jak niewygodnym dla nich rywalem jest #Orzeł Przyłęki. Co prawda finalnie udało się odnieść zwycięstwo, ale nie przyszło ono łatwo.

Niepokonani po dwóch meczach Czarni Nakło podejmowali w kolejnym spotkaniu na własnym boisku Orła Przyłęki. Goście nie najlepiej rozpoczęli nowe rozgrywki, a pomimo tego plasowali się w środkowej części tabeli. A to wszystko dlatego, że jak do tej pory rozgrywki piłkarskiej B – klasy w bydgoskiej grupie III są bardzo wyrównane. Jeden zwycięski mecz może wiele pozmieniać, to samo w przypadku porażki. Czarni natomiast bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon, nie ponosząc porażki i w meczu z Orłem chciał podtrzymać dobrą passę. Niewygodny jest to jednak rywal dla nakielskich zawodników, którzy na pewno pamiętali sromotną porażkę sprzed roku, gdzie również w Potulicach ulegli aż 0:3. W minioną niedzielę o powtórce nie mogło być jednak mowy i finalnie tak też nie było. Łatwo jednak też nie. Goście po raz kolejny pokazali, że mają potencjał i możliwości na skuteczną walkę z teoretycznie mocniejszym na papierze rywalem. A dotychczasowe wyniki nie powinny za wiele sugerować.

Czarni od początku gry posiadali optyczną przewagę, prowadzili grę, dłużej posiadali piłkę, ale to Orzeł był bardziej konkretny w ofensywie. Często brakowało jednak ostatniego, dokładnego podania, bądź odrobiny szczęścia czy skuteczności. Gospodarze również mieli swoje szansę, a najlepsze w pierwszych 45. minutach zmarnował Łukasz Bzdawka. Do przerwy był zatem remis więc kwestia zwycięstwa pozostawała otwarta. W drugiej części spotkania obie drużyny szukały okazji na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść. Przez długi czas biły jednak głową w mur. Dopiero w 89. minucie szczęście uśmiechnęło się do nakielskiej drużyny, która po bramce Kamila Sobieszczyka zdołała przełamać impas i sięgnąć ostatecznie po komplet punktów. Czarni tym samym podtrzymali serię zwycięstw i są jednym z dwóch zespołów obok KS Brzozy, który jeszcze w nowych rozgrywkach nie zaznał goryczy porażki.

Czarni Nakło – Orzeł Przyłęki 1:0 (0:0)

Bramka dla Czarnych: Kamil Sobieszczyk

Oceń artykuł: 17 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Budowa magazynów
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)