Dziś mamy 28 maja 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

16 grudnia 2021

Ciekawy dzień w przedszkolu. Podczas zbiórki zebrano ponad tysiąc złotych

fot. pow.

fot. pow.

Dzień Piżamy to Dzień Zdrowia i Dzień Solidarności z# chorymi dziećmi.

Przedszkolaki ze wszystkich grup właśnie 10 grudnia obchodziły ten dzień i uczestniczyły w zajęciach prozdrowotnych. Dzieci zrozumiały, że są na świecie rówieśnicy, którzy spędzają wiele czasu, często miesiące w szpitalach a ich codziennym strojem jest właśnie piżama. Podczas tego dnia przedszkolaki zrozumiały jakim wielkim darem i szczęściem jest zdrowie i że muszą o nie dbać.
Drodzy Rodzice, dzięki Waszym dobrym sercom podczas zbiórki dla fundacji „Gdy liczy się czas” zebrano 1294 zł i 38gr. Pieniądze zasiliły konto fundacji. Serdecznie jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie. Dobro wraca.

Materiał: A. Morszczynin - Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Ustanowiony w 2000 roku

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy #Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)