Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

24 listopada 2022

Certyfikat PZPN dla Football Academy Nakło. Klub wyróżniony

fot. powierzone

fot. powierzone

Football Academy Nakło z Certyfikatem PZPN na kolejny rok! W ostatnim czasie dotarła do nas #przesyłka z PZPNu z Certyfikatem oraz dyplomem z Ministerstwo Sportu i Turystyki potwierdzającymi udział w Programie Certyfikacji.

W powiecie nakielskim tylko dwa kluby w spelniły wszystkie wymagania Certyfikacji PZPN, szkoląc zgodnie z wymogami jakie stawia PZPN - Football Academy Nakło i Pelikan Szubin.

Dziękujemy za wsparcie:
- Gmina Nakło nad Notecią
- Powiat nakielski
- Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Łączy nas piłka
- HIPPER.pl

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 37 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)