Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

28 września 2023

Było gwarno i wesoło. Lekcja o jesieni w bibliotece

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

W Bibliotece Dziecięcej było gwarno i wesoło, a to za sprawą dzieci z# Przedszkola w Potulicach.

Motylki, Pszczółki i Biedronki wzięły udział w lekcji o jesieni. Wysłuchały listu, który zostawiła dla nich Pani Jesień, a następnie otrzymały zadania do wykonania: zagadki, minki oraz taniec liści. Ze wszystkim poradziły sobie wspaniale, za co Pani Jesień nagrodziła ich słodkimi grzybkami. Przedszkolaki poznały też psa Clifforda, kochającego lato, który wreszcie polubił jesienne zabawy. Mimo, że spotkanie było krótkie, dzieci świetnie się bawiły. Mamy nadzieję, że Motylki, Pszczółki i Biedronki, zawitają jeszcze do nakielskiej biblioteki.

Materiał: Anna Splitt / Biblioteka Dziecięca w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)