Dziś mamy 28 maja 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

17 grudnia 2021

Boże Narodzenie tuż tuż. Najmłodsi poznali świąteczne tradycje

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 14 i 15 grudnia Filię Ogólną odwiedziły:# Stokrotki, Żabki, Motylki, Biedronki i Zajączki z przedszkola nr 3 „Bajkowa Łąka” przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4. Gości przywitała Mikołajka.

Na powitanie dzieci wysłuchały tekstu Katarzyny Hass „Magiczny Świat Świąt Bożego Narodzenia ukryty w książkach dla dzieci”. Następnie usłyszały o tradycjach Bożonarodzeniowych. Przedszkolaki zapoznały się ze świątecznymi atrybutami takimi jak: latarenka roratnia, okulary, czapa, włosy, broda i dzwonek Mikołaja, sanki, stajenka Betlejemska.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek.

Wesołych Świąt ho ho ho!

Materiał: Stefania Bielecka - PiMBP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Ustanowiony w 2000 roku

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy #Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)