Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

06 października 2022

"Bezpieczniej na drogach". Policjanci patrolują trasy na nowych motocyklach

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Od dzisiaj policjanci nakielskiego # ruchu drogowego patrolują trasy na nowych motocyklach. Zakup tych nowoczesnych pojazdów zrealizowano w ramach projektu: „Bezpieczniej na drogach – motocykle dla służby ruchu drogowego”.

Wczoraj (5.10.22) flota, którą wykorzystują podczas służb policjanci nakielskiego referatu ruchu drogowego, wzbogaciła się o dwa nowe motocykle.
Pojazdy marki BMW R 1250 RT, o pojemności 1254 cm3 i 136 koniach mechanicznych zostały zakupione w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach - motocykle dla służby ruchu drogowego”.

Motocykle są odpowiednio wyposażone i przystosowane nie tylko do patrolowania tras, ale także do zabezpieczania różnego rodzaju przedsięwzięć organizowanych na drogach, a także miejsc zdarzeń drogowych.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 46 20

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)