Dziś mamy 5 lutego 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

15 listopada 2022

Bajkowa przygoda. Przedszkolaki poradziły sobie doskonale

fot. powierzone

fot. powierzone

Miejsce, w którym można spotkać najwięcej bajkowych bohaterów, to niezaprzeczalnie Biblioteka Dziecięca.# Bardzo dobrze wiedzą o tym Misiaki, Jeżyki i Żaby z Przedszkola Wesoła Piątka.

Na przedszkolaków czekał Bajkowy Piesek, Czarownica i Królowa Bajek. Każdy bohater miał dla dzieci zadania do wykonania. Układanie puzzli, odgadywanie zagadek, naśladowanie bajkowych postaci, tańce połamańce, oddzielanie grochu od fasoli, a także dopasowanie rekwizytów do danej bajki… Wszystko zostało wykonane jak należy. Czarownica, która narobiła bałaganu dostała od dzieci w nos, a Królowa z radości, że wszystkie bajki wróciły na swoje miejsce, poczęstowała milusińskich pierniczkami i cukiereczkami z chatki Jasia i Małgosi. Na koniec przedszkolaki miały do wykonania karty pracy, z czym również poradziły sobie bardzo dobrze. To była bajkowa przygoda. Królowa Bajek jest bardzo dumna z Misiaczków, Jeżyków i Żabek.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)