Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

03 października 2022

"Alpaka czułości". Panie omówiły kolejną książkę

fot. powierzone

fot. powierzone

29 września w bibliotece w Paterku, po wakacyjnej przerwie, spotkały się # panie z Dyskusyjnego Klubu Książki, by podyskutować o kolejnej przeczytanej książce.

Tym razem tematem była powieść Joanny Szarańskiej pt. „Alpaka czułości”. Książka bardzo przypadła paniom do gustu. Z przyjemnością poświęcały każdą wolną chwilę, by zagłębić się w historię jej bohaterów. Głównym tematem oczywiście jest miłość oraz niesamowite zbiegi okoliczności, które powodują, że dwoje ludzi, których z pozoru wszystko dzieli odkrywają, że jednak mają ze sobą wiele wspólnego. By jednak wskazać im właściwa drogę do pomocy rusza para rezolutnych bliźniąt oraz ciekawska alpaka o nietypowych skłonnościach.

Książka Joanny Szarańskiej nie jednego czytelnika rozczuli i jednocześnie rozbawi do łez. Każdy kto chce się dowiedzieć, czy pewna zabawna i bardzo kosmata alpaka potrafiła wpłynąć na ludzkie uczucia powinien sięgnąć po książkę Szarańskiej. Polecamy.
W dniu spotkania klubowiczek DKK przypadał Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji panie przeczytały głośno wybrany przez siebie fragment książki „Alpaka czułości”.

 Kolejne spotkanie DKK w Paterku odbędzie się 20 października.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 materiał: Katarzyna Hass PiMBP w Nakle nad Notecią - Filia w Paterku

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)