Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

03 października 2022

"Alpaka czułości". Panie omówiły kolejną książkę

fot. powierzone

fot. powierzone

29 września w bibliotece w Paterku, po wakacyjnej przerwie, spotkały się # panie z Dyskusyjnego Klubu Książki, by podyskutować o kolejnej przeczytanej książce.

Tym razem tematem była powieść Joanny Szarańskiej pt. „Alpaka czułości”. Książka bardzo przypadła paniom do gustu. Z przyjemnością poświęcały każdą wolną chwilę, by zagłębić się w historię jej bohaterów. Głównym tematem oczywiście jest miłość oraz niesamowite zbiegi okoliczności, które powodują, że dwoje ludzi, których z pozoru wszystko dzieli odkrywają, że jednak mają ze sobą wiele wspólnego. By jednak wskazać im właściwa drogę do pomocy rusza para rezolutnych bliźniąt oraz ciekawska alpaka o nietypowych skłonnościach.

Książka Joanny Szarańskiej nie jednego czytelnika rozczuli i jednocześnie rozbawi do łez. Każdy kto chce się dowiedzieć, czy pewna zabawna i bardzo kosmata alpaka potrafiła wpłynąć na ludzkie uczucia powinien sięgnąć po książkę Szarańskiej. Polecamy.
W dniu spotkania klubowiczek DKK przypadał Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji panie przeczytały głośno wybrany przez siebie fragment książki „Alpaka czułości”.

 Kolejne spotkanie DKK w Paterku odbędzie się 20 października.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 materiał: Katarzyna Hass PiMBP w Nakle nad Notecią - Filia w Paterku

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)