Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

26 października 2021

12. Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości. Zbiórka o godzinie 9

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Nakielski Sport Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią, Muzeum Ziemi Krajeńskiej w# Nakle nad Notecią oraz Klub Turystyki Rowerowej „Żegluga” Nakło serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 12 Nakielskim Rowerowym Rajdzie Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada 2021 r. o godz. 9:15. Zbiórka uczestników będzie miała miejsce na Nakielskim Rynku o godz. 9:00.

Długość trasy wynosi ok. 40 km i prowadzi przez Nakło nad Notecią (Rynek), Kowalewko, Samostrzel, Anieliny, Nakło nad Notecią.

Podczas rajdu zaplanowane są postoje, w trakcie których zostanie przybliżona historia okolicznych zabytków.

Udział w rajdzie jest płatny w kwocie 30,00 zł od każdego uczestnika. Obowiązuje limit biorących udział w rajdzie.

Osoby niepełnoletnie poniżej 15 r.ż. mogą wziąć udział w rajdzie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna.

Podpisaną kartę zgłoszenia, oświadczenie dot. RODO oraz stanu zdrowia, a także potwierdzenie przelewu należy dostarczyć do siedziby spółki Nakielski Sport w Nakle nad Notecią lub na adres e-mail: weronika.marzynska@nakielskisport.pl do dnia 09.11.2021 r.

Wymagane dokumenty wraz z regulaminem dostąpne są w załącznikach.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 1
Pliki do pobrania
01_karta_zgloszenia rajd.docx
oświadczenie RODO.docx
Regulamin rajdu.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)