Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

„Żegluga” zakończyła rok szkolny. Dyrektor życzył udanych wakacji

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

Dyrektor szkoły wręczył świadectwa ukończenia szkoły uczniom klas kończą-cym szkołę branżową, a uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem uhonoro-wani zastali nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców szkoły.

W dalszej części uroczystości Dyrektor Szkoły Kazimierz Toczko pożegnał pana Dariusza Gańczę który w latach 2018 – 2022 piastował funkcję Przewodniczącego Radę Rodziców i fundatora nagrody dla najlepszego ucznia w Technikum Żeglugi.

Podziękował również pani Monice Król za czteroletnią pracę w Radzie Rodzi-ców.
Na zakończenie uroczystości Dyrektor życzył uczniom wspaniałych wakacji a pracownikom udanych urlopów.

Materiał: Bogdan Ślagowski 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)