Dziś mamy 20 maja 2022, piątek, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2022

„Wieś silna razem”. Spotkanie z liderem Agrounii Michałem Kołodziejczakiem

fot. pow.

fot. pow.

W najbliższy poniedziałek, tj. 31 stycznia o godzinie 19 w# sali wiejskiej w Kościerzynie Wielkim (gm. Wyrzysk) odbędzie się spotkanie otwarte z Michałem Kołodziejczakiem, liderem Agrounii. Tematem spotkania jest hasło „Wieś silna razem”. Zapraszamy!

Oceń artykuł: 67 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (7)

  eh, w dniu 25-01-2022 12:18:51 napisał:

  Jeszcze nie weszli do sejmu a już się skumaliście z PSL. Sprzedaliście się - tyle w temacie.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Abi, w dniu 25-01-2022 13:58:41 napisał:

  hasło powinno być: Omikron dla wszystkich!

  odpowiedz

  • 0 (8)

  Obserwator, w dniu 25-01-2022 18:08:51 napisał:

  Kwilące bambry wiecznie stękają a w stodołach merole i kombajny za miliony

  odpowiedz

  • 0 (4)

  :d, w dniu 25-01-2022 21:41:29 napisał:

  opętany nas odwiedzi. ta dzikosc w oczach, zawiść, bi wam rolnikom wszystko sie nalezy myhy myhy wydupcać

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Farmer, w dniu 26-01-2022 06:53:45 napisał:

  Pojadę na spotkanie żeby przywiedzie do domu covid.

  odpowiedz

  • 0 (8)

  Agrounia, w dniu 26-01-2022 10:36:06 napisał:

  Zapamiętaj ,,rolnik daje żywność i ciężko pracuje"i szacunek dla nich proszę.Dosyc tej nienawiści dla rolników .Tacy mądrzy inni to weź kup hektary i gospodarz przez 5 lat i pogadamy ...zesrał byś się

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Konstrukcje stalowe
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)