Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

16 grudnia 2021

„To był wspaniały dzień”. Wigilijne spotkanie przy dźwiękach kolęd

fot. pow.

fot. pow.

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta, na które czekają# nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta, którym towarzyszy zawsze niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.

15 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu Spotkanie Wigilijne. Świąteczny nastrój przy dźwiękach kolęd udzielił się wszystkim. Na stołach nakrytych obrusem nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych, słodkości i owoców. Dzieci w odświętnych strojach zasiadły do pięknie przystrojonych stołów wigilijnych razem ze swoimi paniami. Oczywiście nie zabrakło prezentów! Nasze przedszkole z radością kultywuje obyczaje i obrzędy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Jest to czas wspólnego ubierania choinek, ozdabiania przedszkola świątecznymi symbolami, przygotowywania niespodzianek dla rodziców oraz radosnego kolędowania. Wspólna Wigilia jest ukoronowaniem tych wyjątkowych, świątecznych chwil. Szkoda, że nie możemy kontynuować tradycji wspólnego stołu wigilijnego, przy którym zasiadała cała społeczność naszego przedszkola… Mimo tego, to był wspaniały dzień.

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka w Nakle 

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (4)

    Ewa, w dniu 16-12-2021 14:19:13 napisał:

    Brak odpowiedzialności przy takim wzroście zachorowań

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Margaryna Delma 500g maślana
3,39PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa hal
Lody Big MILK 900ml
7,99PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)