Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2023

”Otwarte strażnice” w czasie ferii. Akcja skierowana dla dzieci i dorosłych

fot. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu

fot. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu

W okresie ferii zimowych, w każdym powiecie woj. kujawsko-pomorskiego, można odwiedzić strażaków w jednostkach# ratowniczo-gaśniczych. Akcja skierowana jest dla dzieci i dorosłych. Funkcjonariusze zaznajomią zwiedzających z pracą strażaka, sprzętem na wyposażeniu PSP, udzielą praktycznych porad na temat radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia.

Czynne są również ścieżki edukacyjne OGNIK, które funkcjonują przy komendach powiatowych i miejskich PSP oraz w jednostkach ratowniczo-gaśniczych: w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Inowrocławiu, Żninie i Wąbrzeźnie. Odwiedziny OGNIKÓW możliwe są zarówno przez osoby indywidualne, jak i przez grupy zorganizowane – te wymagają wcześniejszego zgłoszenia. 

Remizy w Nakle nad Notecią i w Szubinie można odwiedzić w czterech terminach: 31 stycznia, 1 lutego, 7 lutego oraz 8 lutego w godz. 11.00-13.00 zgodnie z załączonym harmonogramem.

Materiał: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Odwiedziny_remizy_kujawsko-pomorskie.jpg

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (3)

    Wypasacz świń, w dniu 31-01-2023 15:10:27 napisał:

    Można odwiedzać Komisariaty,Jednostki Straży Pożarnej a nie można korzystać z lodowiska lub basenu.Nie można bo władza w Nakle wydaje pieniądze na swoje fanaberie i cykliczne spotkania,pogawędki o dup..marynie za pieniądze podatników.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Fotokalendarze A3
35PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Budowa magazynów
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)