Dziś mamy 5 lutego 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

25 listopada 2022

„Jeszcze jeden dzień”. O tym, co w życiu najważniejsze

fot. powierzone

fot. powierzone

„Jeszcze jeden dzień” - to temu tytułowi było poświęcone listopadowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Autorka książki Kristin Harmel zabiera nas do szpitala onkologicznego, gdzie poznajemy głównych bohaterów. Pielęgniarka Jill, która zajmuje się dziećmi chorymi na raka zaprzyjaźnia się z nimi, robi wszystko, by umilić im każdy dzień, chociaż tych dni może być niewiele. Kiedy okazuje się, że ona sama też musi zmierzyć się z tą chorobą - załamuje się. Jednak jej mali przyjaciele zdradzają jej tajemnicę, która odmieni jej życie.

„Jeszcze jeden dzień” to wzruszająca powieść, otoczona magią. Jej treść uświadamia czytelnikowi co w życiu powinno być najważniejsze.

Do grona Klubowiczów DKK dołączyły 2 nowe Panie, które serdecznie witamy!

Na kolejne spotkanie zapraszamy 14.12.2022 w Wypożyczalni książek dla dorosłych w Nakle nad Notecią. Omawiana będzie książka „Ognie. Miłość i inne katastrofy”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Marta Warmke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)