Dziś mamy 6 grudnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 września 2021

„Jesienne Dni”. Startuje czwarta edycja konkursu fotograficznego

fot. pow.

fot. pow.

Powiat nakielski serdecznie zaprasza na# IV część Konkursu Fotograficznego 2021 pt. „Jesienne Dni”. Do wygrania zestawy gadżetów promocyjnych oraz voucher do sklepu ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł!

Co należy zrobić? Prześlij od 1 do 3 fotografii z terenu Powiatu Nakielskiego ukazujące jesień i jej uroki. W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat i mieszkają na terenie Polski. Zdjęcia muszą w czytelny sposób przedstawiać lato w Powiecie Nakielskim. Prace proszę odsyłać na magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl do 31 października 2021 roku.

Osoby nagrodzone w poprzednich etapach również mogą wziąć udział, jednak nie jest możliwe ponowne otrzymanie nagrody głównej.

Czego dotyczy konkurs? - założenia

Celem zabawy jest wyłonienie 4 najlepszych zdjęć, po jednej z każdej pory roku. Dopuszczalne jest przesyłanie fotografii z lat ubiegłych. Nagrodą główną będzie bon do sklepu z artykułami elektronicznymi/fotograficznymi o wartości 500 zł oraz gadżety Powiatu Nakielskiego. Natomiast autorom prac wyróżnionych przekazane zostaną zestawy gadżetów. W każdej z części konkursu przyznana zostanie jedna nagroda główna (bon 500 zł) oraz wyróżnienia.

Zasady udziału

 • Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie na każdą część konkursu.
 • Fotografie powinny być wykonane samodzielnie - muszą być pracami autorskimi.
 • Fotografie nie mogą być wcześniej publikowane ani zgłaszane w innych konkursach.
 • Zdjęcie musi być wykonane na terenie powiatu nakielskiego.
 • Tematyka zdjęcia jest dowolna. Przedmiotem fotografii może być portret, krajobraz, przedmiot, natura. Warunkiem jest przedstawienie na fotografii minimum jednej cechy charakterystycznej dla danej pory roku (umożliwiającej rozpoznanie).
 • W ocenie zdjęć brana będzie pod uwagę: oryginalność fotografii, estetyka wykonania, jakość zdjęcia, kreatywność wykonania, możliwość rozpoznania pory roku oraz zachowanie pozostałych warunków przedstawionych w regulaminie.
 • Fotografie należy odesłać na konkurs w formie elektronicznej na adres magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl. W przypadku braku możliwości dostarczenia zdjęcia elektronicznie z różnych względów, dopuszcza się przekazanie fotografii na nośniku elektronicznym bezpośrednio w budynku Starostwa Powiatowego. W celu ustalenia terminu przekazania prac na nośniku zewnętrznym należy skontaktować się z Wydziałem Rozwoju (tel. 52 386 66 29 lub magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl).

W treści maila należy dołączyć następujące dane:

 • imię i nazwisko autora,
 • miejsce wykonania,
 • tytuł pracy lub krótki opis fotografii, wyjaśniający co znajduje się na zdjęciu,
 • kontakt telefoniczny do autora zdjęć.

W przypadku dostarczenia fotografii na nośniku elektronicznym powyższe dane zostaną uzupełnione na miejscu w Starostwie Powiatowym, podczas przekazania prac.

Fotografie nieczytelne – „spikselowane” nie będą brane pod uwagę w konkursie.

Więcej szczegółowych informacji o konkursie w załączonym regulaminie oraz pod numerem 52 386 66 29 (Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle).

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju, Starostwo Powiatowe w Nakle

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin 2021.docx

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Fotobombki
19,90PLN
Budowa magazynów
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Jagr masło
5,33PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)