Dziś mamy 5 lutego 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

23 listopada 2022

„Igrzyska Dzieci” w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Rywalizowały cztery zespoły

fot. Marcin Jankowski / Nakielski Sport

fot. Marcin Jankowski / Nakielski Sport

14 listopada w sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecia #w kategorii „Igrzyska Dzieci” Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią oraz gospodarze Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią. Rozgrywki rozegrano systemem „każdy z każdym” Poniżej wyniki:

I mecz:
ZS–P w Paterku : ZS–P nr 3 w Nakle 4 : 4

II mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle : ZS–P w Ślesinie 5 : 2,

III mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle – ZS–P w Paterku 12 : 3

IV mecz:
ZS–P nr 3 w Nakle – ZS–P w Ślesinie 1 : 7

V mecz:
ZS–P w Ślesinie – ZS–P w Paterku 7 : 2

VI mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle – ZS–P nr 3 w Nakle 6 : 1

Ostateczna kolejność:

1 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle - 9 - 23:6
2 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ślesinie - 6 - 16:8
3 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku - 1 - 9:23
4 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle - 1 - 6:17

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Magdalena Małkowska, Lena Mazur, Zuzanna Murek, Weronika Mycek, Lillianna Nowak, Rozalia Nowak i Zofia Stawicka. Opiekunem zespołu jest pani Bogusława Kopras.

Organizatorem zawodów była spółka Nakielski Sport w Nakle nad Notecią. Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar, a pozostałe drużyny dyplomy. Zespół dziewcząt będzie reprezentował naszą gminę na zwodach powiatowych, które odbędą się 12 grudnia o godzinie 9.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Paterku.

Materiał: Marcin Jankowski / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)