Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

24 października 2021

„Dla kochanych Pań”. Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu„Donald”

fot. pow.

fot. pow.

Jak co roku Przedszkolaki z „Donalda” wzięły udział w uroczystościach z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Dużo wcześniej nasi milusińscy wykonali piękne zaproszenia na tę uroczystość, a także małe upominki w postaci słoiczków z życzeniami dla Wszystkich pracowników.

14.10 br zarówno dzieci jak i panie wspólnie zgromadziły się w sali aby móc uczestniczyć w uroczystym apelu. Podczas występu dzieci z grup 5 i 6-latków zaprezentowały swoje talenty recytatorskie i wokalne. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło ciepłych i wzruszających słów skierowanych do całego grona pedagogicznego oraz personelu Przedszkola Niepublicznego „Donald”. Panie były ogromnie wzruszone występem dzieci i pięknymi wierszykami.

Za piękny występ małych aktorów nagrodzono gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem :)

Materiał: mgr Anna Krzemkowska

Autor nie wyraża zgody na kometnowanie materiału.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)