Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2015

by Gooha - świąteczne prezenty dla siebie i bliskich w wyjątkowym stylu i niskich cenach

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

Kilka miesięcy temu w centrum Nakła, przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28, pojawił się wyjątkowy butik z torebkami, walizkami i biżuterią – by Gooha. Warto zajrzeć do niego nie tylko ze względu na ekskluzywny wystrój, lecz przede wszystkim ze względu na ogromny asortyment i przystępne ceny.

Największy wybór w regionie!

Butik by Gooha Świat Torebek oferuje między innymi największy wybór damskich torebek w regionie. Znajdziecie tam produkty renomowanych włoskich, francuskich i polskich marek, takich jak: Monnari, David Jones, Pabia, Pierre Cardin, Seka i Carla Berry. Ekskluzywny wygląd witryny sklepowej oraz wnętrza wcale nie oznacza, że to drogie miejsce. Wręcz przeciwnie - by Gooha oferuje najniższe ceny w okolicy!

Pomysły na świąteczne prezenty!

Na sklepowych półkach w by Gooha znajdziecie torebki, walizki, torby podróżne, portfele, apaszki i piękną sztuczną biżuterię. Chociaż sklep specjalizuje się głównie w sprzedaży akcesoriów dla pań, mężczyźni również znajdą tam coś dla siebie. To wprost idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów w miłej atmosferze!

Promocje i konkursy!

Butik w okresie przedświątecznym przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji. Wszystkie osoby, które dokonają zakupu w by Gooha, otrzymają 15% rabatu na drugi produkt.

Odwiedźcie by Gooha przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28 w Nakle i przekonajcie się sami!

Artykuł sponsorowany

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)