Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2015

by Gooha - świąteczne prezenty dla siebie i bliskich w wyjątkowym stylu i niskich cenach

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

W butiku by Gooha znajdziesz pomysły na świąteczne prezenty!

Kilka miesięcy temu w centrum Nakła, przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28, pojawił się wyjątkowy butik z torebkami, walizkami i biżuterią – by Gooha. Warto zajrzeć do niego nie tylko ze względu na ekskluzywny wystrój, lecz przede wszystkim ze względu na ogromny asortyment i przystępne ceny.

Największy wybór w regionie!

Butik by Gooha Świat Torebek oferuje między innymi największy wybór damskich torebek w regionie. Znajdziecie tam produkty renomowanych włoskich, francuskich i polskich marek, takich jak: Monnari, David Jones, Pabia, Pierre Cardin, Seka i Carla Berry. Ekskluzywny wygląd witryny sklepowej oraz wnętrza wcale nie oznacza, że to drogie miejsce. Wręcz przeciwnie - by Gooha oferuje najniższe ceny w okolicy!

Pomysły na świąteczne prezenty!

Na sklepowych półkach w by Gooha znajdziecie torebki, walizki, torby podróżne, portfele, apaszki i piękną sztuczną biżuterię. Chociaż sklep specjalizuje się głównie w sprzedaży akcesoriów dla pań, mężczyźni również znajdą tam coś dla siebie. To wprost idealne miejsce na zakup świątecznych prezentów w miłej atmosferze!

Promocje i konkursy!

Butik w okresie przedświątecznym przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji. Wszystkie osoby, które dokonają zakupu w by Gooha, otrzymają 15% rabatu na drugi produkt.

Odwiedźcie by Gooha przy ulicy Gen. H. Dąbrowskiego 28 w Nakle i przekonajcie się sami!

Artykuł sponsorowany

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)