Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

20 października 2021

Groźny wypadek pod Sośnem. Kierowca miał 4,7 promila

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

We wtorek 19 października br, około godziny# 20.20 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Szynwałd, gm. Sośno.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Opel uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem podróżował tylko kierowca, któremu nic groźnego się nie stało, jednak został on przetransportowany przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na obserwację. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem opel astra, 26-letni mieszkaniec gminy Więcbork na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem wykazało 4,7 promila alkoholu we krwi– informuje asp. Małgorzata Warsińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim.

SiS:
JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Mercedes)
OSP Sośno (GBA StarMan)
Pogotowie Ratunkowe
Policja


Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  Kierowca, w dniu 20-10-2021 10:23:00 napisał:

  Takich kierowcow mi wogome nie jest żal bo jeo jakos kretyn ma 4.7 promila alkoholu nie powinien wsiadac za kółko Brak odpowiedzoalnosci

  odpowiedz

  • 4 (4)

  kog, w dniu 20-10-2021 12:28:01 napisał:

  Nie ma dostatecznych kar za jazdę po pijaku i dlatego takie przypadki nadal są. Kompletnie pijany i prowadził auto.... brak słów...mógł zabić kogoś

  odpowiedz

  • 0 (0)

  szysza, w dniu 20-10-2021 17:11:54 napisał:

  coś mu to GTA nie pykło:)

  odpowiedz

  • 2 (2)

  123, w dniu 20-10-2021 19:03:56 napisał:

  Dureń

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kierowca busa, w dniu 20-10-2021 20:42:16 napisał:

  Typowy Durczok

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jajka konsumpcyjne 10 szt.
4,44PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Kapusta biała
0,99PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa hal
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Pomidor zwykły
3,99PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)