Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 maja 2022

FA Mezar liderem w LIGA D1. W meczu padło 8 bramek

fot. pow.

fot. pow.

Nakielska drużyna Football Academy Mezar Nakło nad Notecią z powodzeniem rywalizuje w Lidze Młodzika starszego.

W sobotę gościliśmy Juventus Academy Bydgoszcz. Był to mecz rrewanżowy. W pierwszym spotkaniu w marcu odnieśliśmy łatwe zwycięstwo 8-0. Jednak wiedzieliśmy, że tym razem tak łatwo już nie będzie a tym samym liczyliśmy na dobry mecz. I się nie zawiedliśmy. Chłopcy walczyli odważnie i skutecznie przeszkadzali w naszych akcjach. Zresztą skuteczność nie była naszą mocną stroną w tym spotkaniu. Pozwoliła jednak na wygraną a 4 bramki zainkasował Witek Fiałkowski.

FA Mezar - JA Bydgoszcz (5-3)
Bramki: Fiałkowski (4), Maćkowiak

W najbliższy weekend gramy na wyjeździe z bezpośrednim rywalem do wygrania ligi czyli AP Reissa Inowrocław.


Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)