Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
09 października 2017

Dzień Chłopaka na sportowo. Chłopcy wzięli udział w konkurencjach

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

To był iście sportowy Dzień Chłopaka. W piątek, 29 września 2017 r. w nakielskim #Przedszkolu nr 1 „Tęczowe wzgórze” świętowali chłopcy.

W "Tęczowym Wzgórzu" nie zapomniano o Dniu Chłopaka. W chłopcach obudził się duch rywalizacji. Był to bowiem iście sportowy Dzień Chłopaka. Chłopcy wzięli udział w konkurencjach sportowych. Chętnych nie brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszył się też konkurs wiedzy. Chłopcy odpowiadali zarówno na te łatwe, jak i nieco trudniejsze pytania. Wszyscy chłopcy zasłużyli na odznakę. Prezentowali je maszerując z dziewczynkami u boku. 

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)