Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
09 października 2017

Dzień Chłopaka na sportowo. Chłopcy wzięli udział w konkurencjach

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

To był iście sportowy Dzień Chłopaka. W piątek, 29 września 2017 r. w nakielskim #Przedszkolu nr 1 „Tęczowe wzgórze” świętowali chłopcy.

W "Tęczowym Wzgórzu" nie zapomniano o Dniu Chłopaka. W chłopcach obudził się duch rywalizacji. Był to bowiem iście sportowy Dzień Chłopaka. Chłopcy wzięli udział w konkurencjach sportowych. Chętnych nie brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszył się też konkurs wiedzy. Chłopcy odpowiadali zarówno na te łatwe, jak i nieco trudniejsze pytania. Wszyscy chłopcy zasłużyli na odznakę. Prezentowali je maszerując z dziewczynkami u boku. 

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)