Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2020

„Tylko dobre wiadomości”. Powieść Agnieszki Krawczyk na spotkaniu DKK

fot. PiMBP Nakło

fot. PiMBP Nakło

Na pierwszym w 2020 roku spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy, #dnia 9 stycznia omawiano książkę pt „Tylko dobre wiadomości”.

Autorka powieści Agnieszka Krawczyk to polska pisarka, która napisała m. in. serię „Czary codzienności” i sagę „Ogród księżycowy” oraz powieści kryminalne. Jej utwory cieszą się dużą popularnością wśród czytelniczek. „Tylko dobre wiadomości” to książka o przyjaźni, trudnych decyzjach, tajemnicach i miłości. Główne bohaterki powieści Kamila i Iza to młode, zdolne, przebojowe, pełne pasji i zaangażowania w to, co robią kobiety, które po wielu niepowodzeniach odnajdują szczęście i miłość.

Następne spotkanie DKK w Trzeciewnicy odbędzie się 20 lutego 2020r. o godz. 15,30, a omawiana będzie książka „Złodziejka dusz” Renaty Kosin.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

materiał Wioletta Sęk

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)