Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2020

„Tylko dobre wiadomości”. Powieść Agnieszki Krawczyk na spotkaniu DKK

fot. PiMBP Nakło

fot. PiMBP Nakło

Na pierwszym w 2020 roku spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy, #dnia 9 stycznia omawiano książkę pt „Tylko dobre wiadomości”.

Autorka powieści Agnieszka Krawczyk to polska pisarka, która napisała m. in. serię „Czary codzienności” i sagę „Ogród księżycowy” oraz powieści kryminalne. Jej utwory cieszą się dużą popularnością wśród czytelniczek. „Tylko dobre wiadomości” to książka o przyjaźni, trudnych decyzjach, tajemnicach i miłości. Główne bohaterki powieści Kamila i Iza to młode, zdolne, przebojowe, pełne pasji i zaangażowania w to, co robią kobiety, które po wielu niepowodzeniach odnajdują szczęście i miłość.

Następne spotkanie DKK w Trzeciewnicy odbędzie się 20 lutego 2020r. o godz. 15,30, a omawiana będzie książka „Złodziejka dusz” Renaty Kosin.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

materiał Wioletta Sęk

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)